Jesteś tutaj Artykuły Analiza cen nośnika reklamowego

Analiza cen nośnika reklamowego

Pierwszym krokiem każdej inwestycji powinna być analiza cen. W przypadku bilbordu lub innej formy reklamy zewnętrznej powinniśmy rozeznać się w cenach wykonania nośnika oraz montażu nośnika. Najczęściej jedna firma wykonuje obie usługi. Jeżeli nośnik reklamowy ma służyć własnej reklamie, to również powinny nas zainteresować ceny wydruków wielkoformatowych. Najlepiej rozeznać się wśród firm w obrębie naszej miejscowości lub województwa. Jednak dziś biznes nie ma już granic. Na allegro oraz innych portalach ogłoszeniowych wiele firm oferuje dostawę na terenie całej Polski.  Należy jednak doliczyć dodatkowo koszty dostawy i montażu, jeżeli nie jest oferowany.

Na wysokość ceny składa się kilka czynników, między innymi rozmiar nośnika reklamowego, forma, sposób montażu, rodzaj oświetlenia. Jeżeli nasz budżet jest ściśle określony to lepiej cenę dostosować wybierając mniejszy format nośnika reklamowego, niż rezygnując z oświetlenia tablicy reklamowej. Nośnik powinien być widoczny również wieczorem, a w sezonie od późnej jesieni do wczesnej wiosny zmierzch zapada szybko. Powinniśmy o tym pamiętać, szczególnie gdy decydujemy się na inwestycję w szczycie lata. Oświetlenie można wykonać za pomocą wydajnych i oszczędnych opraw zewnętrznych LED wyposażonych w czujniki zmierzchu.

Decydując się na oświetlony lub elektroniczny typ nośnika reklamowego, musimy pamiętać, że potrzebny będzie teren zapewniający odpowiednie zasilanie. W przeciwnym razie należy doliczyć dodatkowe koszty inwestycyjne, na poczet doprowadzenia źródła zasilania.

Wszystkie ceny zestawione zostały dla Państwa w artykule :

Rodzaje i ceny bilbordów

Ceny podzielone zostały na kategorie oraz typy nośników :
– Bilbord ścienny
– Bilbord statyczny
– Bilbord przestawny
– Bilbord mobilny
– Bilbord tradycyjny oświetlony
– Bilbord nieoświetlony
– Backlight

Kolejny krok po analizie cen to wybór lokalizacji reklamy.

Powrót do listy wpisów

O nas

Serwis bilbordy.info powstał z myślą o wszystkich osobach zainteresowanych reklamą zewnętrzną w Polsce.

Daje możliwość promocji własnych nośników jak również skupia aktualne informacje o rynku reklamy i przepisach prawa.

Stwórz swój bilbord
w 3 prostych krokach

1. Załóż konto
2. Dodaj dane nośnika i adres
3. Dodaj zdjęcia

Gotowe!

Lista polubionych obiektów

Brak polubionych obiektów