Jesteś tutaj Polska w reklamie na Super Bowl 2017

Polska w reklamie na Super Bowl 2017

Super Bowl to święto football’u amerykańskiego odbywające się cyklicznie raz do roku. Emocje można porównać do najważniejszych mistrzostw w piłce nożnej w Polsce gdzie nasi byli by w finale. Do super bowl amerykanie przygotują się tygodniami i całymi rodzinami zasiadają przed telewizorem i oglądają mecz. To również ogromne wydarzenie dla branży reklamowej i podobnie jak amerykanie firmy przygotowują się i prześcigają w stworzeniu najlepszej kampanii reklamowej.

5 mln dolarów za 30 sekund

Tyle kosztuje właśnie reklama na super bowl. Ale to nie odstrasza, przeciwnie, firmy najczęściej tworzą spoty trwające minute, 1,5 lub dwie nby pokazać siłę marki lub produkt. Czasem opowiadają historię, która bardziej utkwi w pamięci niż nowe buty lub auto. Tak właśnie zrobił hyundai w tym roku.

Polska baza wojskowa w Żaganiu

Hyundai przedstawił historię trzech osób, żołnieży stacjonujących w Polsce, dwóch mężczyzn i jednej kobiety. Jak sam zaznaczył chciał by finał NFL stworzyć odrobinę lepszym. W czasie meczu transmitowanego na telebimie w Polskiej bazie w Żaganiu trzy osoby zostały wywołane i opowiedziały swoją historię. Jeden z mężczyzn w Stanach zostawił żonę i czteroletnią córkę, drugi narzeczoną i dwuletniego synka, kobieta natomiast męża i małego synka. Wszyscy zostali wprowadzeni do specjalnych pokoi gdzie dzięki kamerom 360 stopni zostali przeniesieni na stadion gdzie czekały już na nich ich najbliżsi. Ciężko było zatrzymać łzy.

„Oglądanie Super Bowl jest niesamowite,
ale oglądanie ich z tymi których kochasz jest jeszcze lepsze”

Polecamy obejrzenie całości – Reklama hyundai superbowl 2017.

Kanał twitter Hyundai :
https://twitter.com/Hyundai

Powrót do listy wpisów

O nas

Serwis bilbordy.info powstał z myślą o wszystkich osobach zainteresowanych reklamą zewnętrzną w Polsce.

Daje możliwość promocji własnych nośników jak również skupia aktualne informacje o rynku reklamy i przepisach prawa.

Stwórz swój bilbord
w 3 prostych krokach

1. Załóż konto
2. Dodaj dane nośnika i adres
3. Dodaj zdjęcia

Gotowe!

Lista polubionych obiektów

Brak polubionych obiektów